Torby papierowe – producent od 1990

Jak sprawić, by Klient wychodząc z firmy, nie zapomniał o niej po pięciu minutach? Podaruj mu coś, co przypomni mu o Twojej ofercie i usługach! Zostaw mu wyjątkową torbę, której estetyczny nadruk , kolor i kształt sprawią, że wkrótce znów zechce z nich skorzystać. Firma ATEMI już od 1990 roku specjalizuje się w produkcji toreb papierowych. Przez te wszystkie lata realizowaliśmy najróżniejsze projekty. W naszej pracy nie ogranicza nas zupełnie nic, a już zwłaszcza wyobraźnia!

Papierowe torby reklamowe prosto od producenta

Projektując dla Ciebie torbę, przede wszystkim będziemy chcieli poznać Twoje oczekiwania. Chcesz, aby Twoja firma postrzegana była jako prestiżowa i elegancka? Wybierz torbę laminowaną! Stawiasz na ekologiczne trendy? Mamy dla Ciebie wyjątkowe torby wykonane z biodegradowalnego papieru: maszynowe torby ekologiczne i bardziej eleganckie torby ekologiczne plus! Masz biznes w branży gastronomicznej? Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta toreb piekarniczych

A jeśli żadna z tych propozycji nie trafia do Twojego gustu, pozwól, że stworzymy dla Ciebie nietypową torbę papierową. Nasz zespół grafików uwielbia wyzwania i z chęcią stworzy projekt o nowoczesnym designie, nietypowym kształcie i grafice. Torbę, która wyróżni się i na długo pozostanie w pamięci Twoich Klientów. Zachęcamy do kontaktu!