Torby non-woven (polipropylenowe)

Wytrzymałe, lekkie i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia – to właśnie torby non woven. Świetnie nadadzą się jako przyjazny dla środowiska zamiennik plastikowych odpowiedników. Co więcej, można używać ich wielokrotnie przez wiele lat. Dlatego też doskonale sprawdzą się jako gadżety reklamowe dla klientów, które będą im każdego dnia przypominały o Twojej firmie.

Dostępne w ofercie torby polipropylenowe tworzymy w różnych kolorach i rozmiarach, tak aby w pełni dopasować je do potrzeb naszych klientów. W zależności od modelu, posiadają długą lub krótką rączkę. Te pierwsze będą najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nosić je na ramieniu, drugie natomiast pozwolą na wygodne trzymanie siatki w ręce.

Torby non woven wykonujemy z dowolnymi nadrukami reklamowymi na zamówienie. W zależności od potrzeb, grafiki tworzone są metodą sitodruku lub fleksograficzną, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Produkty polipropylenowe są niezwykle uniwersalne – można nosić w nich nie tylko zakupy, ale również książki i wiele innych ciężkich przedmiotów, ponieważ bez trudu wytrzymają takie obciążenie.

Osoby zainteresowane zakupem personalizowanych gadżetów reklamowych zapraszamy do odwiedzenia naszej warszawskiej firmy lub do kontaktu mailowego i telefonicznego.