O firmie

PRODUCENT TOREB REKLAMOWYCH

ATEMI jest polską firmą rodzinną, która działa nieprzerwanie od 1990 roku, jako producent toreb i opakowań reklamowych. Ponad 25-letnie doświadczenie, uzyskana wiedza oraz zespół zaangażowanych pracowników, owocują najwyższą jakością naszych wyrobów i usług. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy oferować konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

Dzięki elastycznemu i kreatywnemu podejściu, zdobyliśmy zaufanie wielu polskich i zagranicznych firm oraz zbudowaliśmy silną pozycję na europejskim rynku.

 

W naszej ofercie znajdują się produkty wykonywane na indywidualne zamówienia a wśród nich:

torby papierowe laminowane, ekologiczne, firmowe, nietypowe

torby foliowe market / dkt /ucho / koszulka / zgrzewka

torby materiałowe bawełniane, polipropylenowe (non woven)

opakowania reklamowe pudełka firmowe / okolicznościowe/ ozdobne

druki reklamowe i firmowe od wizytówki do plakatu lub banera,

 

Zapewniamy kompleksową obsługę, a w niej: doradztwa przy projektowaniu, wykonanie graficznego projektu, produkcję, dowóz lub wysyłkę towaru pod wskazany adres w kraju i zagranicą.

Zapytaj o cenę lub umów się z naszym handlowcem

Zapraszamy!

Nasza HISTORIA

Firma Atemi powstała w 1990 roku. Nie każdy pamięta, że opakowania w tym czasie w Polsce ograniczały się do szarego papieru pakowego oraz kolorowych reklamówek, przywożonych z Europy Zachodniej, sprzedawanych na sztuki na targowiskach. W tamtych latach Założyciel firmy czerpał wiedzę u samego źródła – od kontrahentów z Włoch, kraju mody i opakowań, wtedy jeszcze obcego i nieznanego. Produkcja w Polsce ruszyła wkrótce pełną parą.

Kraj i tym samym potrzeby naszych Klientów zmieniały się w ogromnym tempie, dzięki czemu mogliśmy rozwinąć skrzydła. Nasze produkty pojawiły się w sklepach i firmach niemalże w całej Europie.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z doświadczeniem i tradycjami, ale również z nowoczesnym i kreatywnym podejściem do Klienta. Przeszliśmy długą drogę zmian społeczno-gospodarczych, aby móc z łatwością nadążać nad nowymi trendami na współczesnym rynku reklamy i opakowań. Rozwijamy się dla Was, z Wami i dzięki Wam. Together we grow.

Nasza NAZWA

Atemi 当て身 oznacza w języku japońskim uderzenie, które ma na celu odwrócenie uwagi, pozbawienie równowagi, nokaut. Na Atemi opierają się tradycyjne sztuki walki, których ideą jest jak najbardziej efektywne współdziałanie ciała i umysłu. Naszej firmie bliska jest filozofia wschodu oraz jej wartości, które wyrażane są poprzez sztukę, kulturę i obyczaje – origami, bushido, kaligrafia, ikebana, karate i inne. W Japonii w czasie wręczania prezentu najważniejszy jest nie sam upominek, lecz sposób jego pakowania.

Nasze ATUTY

Wnikliwie wsłuchujemy się w głos Klienta, przedstawiamy kompleksową ofertę, optymalnie doradzamy, rzetelnie analizujemy koszty, dbamy o czas realizacji, realizujemy projekt zgodnie z oczekiwaniami Klienta, zapewniamy wysoką jakość druku i staranność wykończenia, i dotrzymujemy danej obietnicy.

Działamy spójnie, mamy długą tradycję, dążymy do wewnętrznej perfekcji, stawiamy na jakość wykonania i niezawodność.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!